n
Se afișează postările cu eticheta rosii cherry. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta rosii cherry. Afișați toate postările
15 septembrie 2012
Rosii cherry
in fiecare an imi spun- ajunge cu rosiile chery, cele fara de spor in ale bulionului...si istoria se repeta cu sau fara voia mea- in acest an am pus samanta in pamant pentru sase cuiburi si dupa ce am cumparat si primit rasaduri, m-am trezit cu douazecisitrei-iar acum, din nou, stau si ma bucur si ma intreb- unde sa le mai pun?
P.S.- nu este ciudat felul in care fiecare rosie te priveste cu singurul ei ochi.....6yt5...!?
Abonați-vă la:
Postări (Atom)